sobota, 5 października 2013

Michał Kubiak

1. „Zapłatą za grzech jest śmierć” - Rz 6, 23
Autor: Antosia
http://zdegradowane-sumienie.blogspot.com

2. W świecie ciszy
Autor: Annie
Opis: Młoda dziewczyna która pewnej nocy traci słuch i ojca dodatkowo zostaje bestialsko zgwałcona i pobita. Taniec jest jej ukojeniem. On- znany fighter który przez kolegę poznaję tancerkę, która przewraca mu ponoć poukładane życie do góry nogami.


3. Ależ któż wie jaką drogą trafia się do serca.

Autor: Ellie

Opis: Nie chce dłużej żyć. Jest gotowa zakończyć to piekło na ziemi, ale los ma wobec niej zupełnie inne plany. Pojawia się ktoś, kto pomaga, wspiera i kocha. Tylko czy ona zdoła odwzajemnić mu się tym samym i jeszcze czymś więcej?


4. Miłość leczy złamane serce

Autor: Kristen

Opis: Wrogowie z dzieciństwa i jedno jastrzębskie mieszkanie w bloku. Miłość, która miała być ta jedyna pryska niczym bańka mydlana. Złamane serce potrzebuje długiej terapii i ciepła miłości drugiego serca. Tylko czy zranione serce zauważy miłość czekającą tuż pod jej nosem?


5. Stań wyprostowany,nawet kiedy serce krwawi

Autor: W.Woman

Opis: Jest to dziennik Baśki-libero rzeszowskiego klubu,jednocześnie też byłą narzeczoną krajowej sławy siatkarza. Opowiada ona o swojej "małej"miłości,którą zostawiła w niej wielkie piętno.


6. Naranja. Jak zakochałam się w siatkówce.

Autor: Naranja

Opis: Czy miałaś kiedyś tak, że brak ukochanej osoby oznaczał koniec Twojego małego świata?
Przytaknęłaś, czyli straciłaś miłość.

Czy miałaś kiedyś tak, że w jednym momencie z twojego świata zniknął najwierniejszy kumpel, wsparcie i współpracownik jednocześnie?
Przytaknęłaś, czyli straciłaś przyjaciela.

Naranja jest taka jak Ty, choć na pierwszy rzut oka pochodzi z zupełnie innego świata.
To opowieść o młodej artystce, która w jednym z programów telewizyjnych poznaje Michała Kubiaka. Wraz z tym wydarzeniem zaczyna się jej walka z przeszłością, chęć zapomnienia o nieszczęśliwej miłości i szalona przygoda z siatkówką... A raczej, mówiąc dosadnie - z licznymi siatkarzami.
Początkowo obcy dla niej świat sportu dzięki kontaktowi z Kubiakiem zaczyna niebezpiecznie porywać ją w wir dosyć nieprzemyślanych kontaktów. Przysporzą one niemałe problemy zarówno jej, jak i później Michałowi.

Krótko mówiąc: "Naranja. Jak zakochałam się w siatkówce." to zabawa w poszukiwanie miłości, która tak naprawdę cały czas jest tuż obok i walka o przyjaźń, w której nigdy nie należy się poddawać.


7. Love's Lokin' Good On You

Autor: kiwucha

Opis: Po latach dochodzi do spotkania dwójki dawnych przyjaciół, których kiedyś łączyło też coś więcej. Szybko ponownie się zaprzyjaźniają, jednak dochodzi do zdarzenia, które wystawia wszystkich na próbę...


8. Co było minęło nie wróci już nigdy...
Autor: Marysia Śledź 
http://estella-gwiazda.blogspot.com/
Opis: Blog opowiada o dziewczynach mieszkających w Rzeszowie, które znają siatkarzy lecz jedna z nich nie przepada za naszym bohaterem.
Pozabijają się? Czy może będzie z tego coś więcej ???

Zapraszam do czytania :* 
Nigdy nie pozwól, by strach przed działem wykluczył Cię gry.
Autor: Paulinkaa


Opis: Siatkówką z piłką ręczną i nożną w tle, a na pierwszym planie historia młodych ludzi, którzy poznali się w liceum i po kilku latach ich drogi ponownie się spotkały. Gwałt, dwie próby samobójcze, ale też nieustanna walka o lepsze jutro.10. Musisz odnaleźć nadzieję i nie ważne, że nazwą Ciebie głupcem
Autor: Paulinkaa
Opis: Na dwa tygodnie przed ślubem z kobietą, która jest w ciąży, Michał dowiaduje się, że ma dziecko z miłością swojego życia. Co zrobi, gdy prawda wyjdzie na jaw, a do zaślubin zostanie coraz mniej czasu?

11. Siatkówka w moim życiu
Autor: Niezapominajka
Opis: Opowiadanie o studentce, która dorabia jako opiekunka do dzieci. Właśnie one sprawią, że jej dotychczasowe życie całkowicie się zmieni. Trafi do świata swoich idoli. Jaki wpływ na jej przyszłość będą miały jedne wakacje?

12. Nigdy nie wiesz gdzie znajdziesz szczęście 
Autor: Moni2824
Opis: Byli ze sobą kiedyś, ale zerwali. Ona ma narzeczonego, planuje z nim ślub. On jest samotny i nadal w niej zakochany. Czy ich drogi ponownie się zejdą?

13. Kiedy jesteś obok mnie ziemia staje w miejscu czując mocne bicie naszych serc
Autor: Idalia Makowska
Opis: Co się stanie, kiedy dwoje ludzi spełnia swoje marzenia ? Co się wydarzy, kiedy ich drogi się połączą ? Wschodząca gwiazda tenisa i siatkarz reprezentacyjny to mieszanka wybuchowa. Trochę kryminału, płaczu, uśmiechu i spora dawka wielkiej przyjaźni, którą w dzisiejszych czasach trzeba by szukać ze świecą.

14. Olejmy wszystko. Liczy się tylko to co teraz.Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać. 
Autor: M.
Opis: Trenuje w Spale. Jest jedną z czołowych polskich pływaczek. Ma szansę na zdobycie najważniejszego trofea w jej życiu. Jeden dzień, jedno badanie, jeden wynik, na zawsze zmienią jej życie. Czy Michał okaże się jej dobrym duchem?

15. "W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca."
Autor: Claudia
Opis: Siostra sławnego piłkarza, znajduję miłość u boku jednego z polskich siatkarzy, niestety nie wszystko jest takie proste, jakby się wydawało. 

16. Kubiakowe życie
Autor: Aleksandra Kotther

17. Walcz do końca. O wszystko.
Autor: natalcia3564
Opis: Przyjmujący reprezentacji Polski rok temu stracił żonę, ale zyskał syna. Z pomocą teściowej oraz swojej mamy wychowuje dwóch synów: pięcioletniego Fabiana i rocznego Kubusia. Starszy z chłopców chce znaleźć tacie dziewczynę. Obydwaj poznają wyjątkową dziewczynę z równie przykrą przeszłością, Weronikę Lijewską. Jak zakończy się ich historia?

18. Nie wiem czy życie jest silniejsze od śmierci, ale miłość była silniejsza od obu
Autor:  J.

19. Kochaj, nienawidź, daj żyć, próbuj zabić...
Autor: NieIdealna (Agnieszka Nowak)
Opis: Zwykła dziewczyna dostaje niezwykłą szansę. Praca jako asystentka fotografa polskiej reprezentacji była do tej pory dla niej tylko w sferze marzeń. Nie wiedziała, że ten kilkumiesięczny pobyt z siatkarzami może tyle zmienić w jej życiu.

20. Jest na świecie serce, w którym żyję. 
Autor: Faith. 
Opis: Historia opowiada o dziewczynie z charakterem, która świat przemierza z aparatem w ręce i kilkoma głębokimi ranami na sercu. Rany te jeszcze się do końca nie zabliźniły. Przeszłość jeszcze nie została oddzielona grubą kreską od teraźniejszości, ale mimo wszystko Marianna uparcie idzie przez życie. Co z tego wyniknie? Kogo spotka na swojej drodze i czy ta osoba jest w stanie jej pomóc?

21. On zawsze przy mnie był.
Autor: Karolina Winiarz
http://onzawszebylprzymnie.blogspot.com/
Opis: Z naszej perspektywy wszystko jest proste.Zakochać się to błachostka,a ból jaki sprawia -okropny.Naszczęście są ludzie,którzy nas wspierają nawet ,gdy są naszym wrogiem.A może jest inaczej ? Zobaczymy jak się potoczą losy bohaterów.

22. Bo najgorzej jest zapomnieć o tym, co kiedyś było oddechem.
Autor: Diana
http://zapomnieni-w-siatkowce.blogspot.com/
Opis:  Kiedyś razem, nierozłączni. Jedna decyzja odmieniła jednak wszystko. Teraz mijają się, nie wiedząc o tym, że kiedyś byli dla siebie najważniejsi. Że byli dla siebie nawzajem oddechem i sensem do życia. Jak dalej potoczą się ich losy?

23. Spektakl uczuć
Autor: Marianne~
http://remember-me-always1.blogspot.com
Opis: Sarkazm i ironia to jej ulubione słowa. Żyje samotnie w tłumie ludzi. Ale samotność jej nie przeszkadza, aż do czasu.. Ten jeden wieczór wszystko zmienia. Choć to może za mocne słowa. W rzeczywistości nie zmienia niczego, ale sprawia, że dziewczyna odnajduje w sobie nowe, całkowicie nieznane odczucia. Co z nimi zrobi? Ona sama tego nie wie.

24. CzyToJestNormalne
Autor: otfilulu
http://czytojestnormalne.blog.pl/migal/

Opis: "- Nie bój nic, jak cię stracę z pola widzenia to będę krzyczeć: Michał- Kubiak-Michał – zaskandowałam w stylu stadionowej przyśpiewki – może wtedy ktoś na ciebie zwróci uwagę, bo to śmieszne przebranie za notorycznego gwałciciela ewidentnie nie pomaga"

6 komentarzy:

 1. Hej mam prośbę mogłabyś mi wysłać zaproszenie za zgodą właścicielki do bloga Miłość leczy złamane serce? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Hejka,podbijam pytanie. Dałoby się załatwić zaproszenie do bloga ,,miłość leczy złamane serce"? Byłabym przeszczęśliwa jeśli by się udało :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, mam pytanie czy ma ktoś kontakt z autorką bloga "Miłość leczy złamane serce"? Bardzo zależy mi, aby przeczytać to opowiadanie jeszcze raz, ale niestety nie jestem upoważniona :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co prawda nie mam kontaktu z tą autorką, ale jeśli już kiedyś czytałaś to opowiadanie na tym urządzeniu, z którego teraz korzystasz, jest możliwość jakby "otworzenia kopii zapasowej". Przed adresem bloga wpisujesz: "cache:" i prawdopodobnie będziesz mogła jeszcze raz je przeczytać. Od razu mówię, że nie zawsze to działa, ale warto spróbować ;)
   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Ma ktoś kontakt z autorka bloga "Miłość leczy złamane serce"?

   Usuń
 4. No właśnie ma ktoś kontakt z tą autorka również chętnie bym przeczytała jeszcze raz to opowiadanie było boskie ;)

  OdpowiedzUsuń