Regulamin

  Siatkarskie puzzle zostały stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy czytają, piszą lub dopiero zaczynają swoją przygodę z siatkarskimi opowiadaniami.

 1. Do Siatkarskich puzzli można zgłaszać blogi z opowiadaniami, w których bohaterami są siatkarze (lub/i siatkarki).
 2. Nie ma wymaganej ilości wpisów na Twoim blogu. Jeśli dodajesz kolejny blog z tym samym bohaterem, napisz o tym w zgłoszeniu. Wtedy znajdą się obok siebie.
 3. Do Siatkarskich puzzli można dodawać blogi zakończone, aktualne a także te, które w najbliższej przyszłości będą rozpoczęte. Podstawowy warunek: na blogu musi znajdować się chociaż jeden post.
 4. Tylko autor ma prawo zgłosić swój blog do katalogu!
 5. Prawidłowe zgłoszenie zawiera:
  a) Pełne imię i nazwisko bohatera (Przy pisaniu zgłoszenia proszę, aby nie dodawać  ksywek czy przezwisk typu: Igła, Winiar, Kosa. Jestem tylko człowiekiem i nie znam wszystkich siatkarzy oraz ich przezwisk. Proszę mieć to na uwadze.)- Jeżeli blog to duet proszę o taką informację na samym początku zgłoszenia i podaniu pełnych imion i nazwisk siatkarzy. 
  - Jeśli w opowiadaniu występuje kilku siatkarzy, proszę o wybranie jednego, który ma znajdować się w katalogu. W przypadku wyliczanki wybiorę pierwszego z brzegu. 
  - Jeżeli blog to duet proszę o taką informację na samym początku zgłoszenia i podaniu pełnych imion i nazwisk siatkarzy. 
  - Jeśli dodajesz kilka opowiadań na raz, proszę, aby jedno zgłoszenie z jednym opowiadaniem z jednym siatkarzem było w oddzielnym komentarzu. Wyjątek - jeśli piszesz kilka opowiadań o tym samym siatkarzu.
  b) Tytuł opowiadania,
  c) Nick autora,
  d) Pełny, poprawny adres bloga (z końcówką blogspot.com lub inną w razie innego serwisu),
  e) Opcjonalnie – opis, który ma zachęcić nowego czytelnika do odwiedzenia Twojego bloga. Opis nie może zawierać błędów. Sama za nie odpowiadasz. I nie przesadzajcie z długością. Stronicowe tasiemce nawet wytrwałych czytelników mogą odstraszyć. ;)

  Wzór przykładowego zgłoszenia (proszę nie pisać np. a) tytuł; czy coś podobnego na początku każdego wersu zgłoszenia - ułatwia mi to pracę)
  Adam Nowak
  Wlazł kotek na płotek.
  Autor: Autor
  https://wlazlkotek.blogspot.com/
  Opis: Bla, bla, bla.

 6. Zgłoszenia przyjmuję jedynie w wyznaczonej do tego zakładce. W innych miejscach traktuję je jako niechciany SPAM.
 7. Można zgłaszać nieograniczoną ilość blogów.
 8. Będzie mi bardzo miło, jeśli na Twojej stronie znajdzie się link do Siatkarskich puzzli. Nie jest to obowiązkowe, jednak sądzę, że w pewien sposób jest to handel wymienny.
 9. Do Siatkarskich puzzli nie zostaną dodane blogi, które:
  a) W zgłoszeniu nie zawierają danych bohatera opowiadania. (Wyjątki: jeśli Twój bohater jest nieznany czytelnikowi, wspomnij o tym.)
  b) Jeśli adres bloga jest wolny.
  c) Autor poda niekompletne zgłoszenie. (W odpowiedzi należy podać ponownie poprawne zgłoszenie.)
  d) Blog jest otwarty tylko dla zaproszonych czytelników.
 10. Na znak, że zapoznałaś się z regulaminem, na samym początku zgłoszenia zamieść hasło. Pierwsza i ostatnia litera wyrazu powinny być wielkie!
Aktualne hasło: pomidor

Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu!
Ostatnia aktualizacja: 15 sierpnia 2015

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz