sobota, 5 października 2013

Zbigniew Bartman

1. Magia jest wtedy, kiedy splatamy dłonie, a nasze oczy mówią wszystko zamiast słów.
Autor: Antosia
http://nasze-male-zmartwienia.blogspot.com/

2. Byłaś dla mnie wszystkim, co się w życiu liczy.
Autor: Antosia
http://bylas-dla-mnie-wszystkim.blogspot.com/

3. Zawalcz o mnie
Autor: Daja
http://zawalcz-o-mnie.blogspot.com/

4. Nawet śmierć nas nie rozłączy.
Autor: Daja
Opis: Kiedy los odbiera Ci ukochaną osobę, chcesz ze sobą skończyć. Nie liczy się pomoc przyjaciół, wspomnienie o niej. Liczy się tylko ta miłość, która w tobie drzemie i brak ukochanej. Żyjąc melancholijnie z dnia na dzień obmyślasz skuteczny sposób na szybkie odejście do ukochanej.

5. Nie zamieniaj serca w twardy głaz.
Autor: Daja
Opis: Apodyktyczna panna Kubiak i brat jej bratowej od zawsze drą koty. Ale czy na zawsze? Chwila zapomnienia jednego wieczoru coś zmieni? Upojne noce zaważą nad jej ślubem? Kogo wybierze panna młoda?

6. Jedno słowo może zmienić całe twoje życie.
Autor: Natalia Fajna
Opis: Kiedy zwyczajna dziewczyna poznaje miłość swojego życia pojawiają się siatkarze, i wszystko zaczyna się pieprzyć... Jak sobie poradzi?

7. Ktoś zawsze na Ciebie czeka
Autor: Carmen
Opis: Siostra siatkarza nierozumiejąca fascynacji tym sportem. dzięki chłopakom sama zaczyna grać; łączy się z siatkarzem, zachodzi w ciąże i umiera. po kilku latach nieoczekiwanie wraca.

8. Nieszczęśliwa
Autor: Ellie
Opis: Jej życie ma tylko wtedy sen kiedy on jest obok niej. Gdy go nie ma świat jest szary i ponury. Mam nadzieję, że jej życie którego dnia się odmieni, ale ta nadzieja gaśnie z każdym kolejny dniem.

9. ...bo nigdy nie wiesz co stanie się jutro...
Autor: czytelniczka
Opis: Adres jest mylny nie jest niemoralnie. Jest smutno, melancholijnie i trudno.

10. Spełnione marzenia
Autor: Kristen
Opis: Warto wierzyć w swoje marzenia i znajdować drugą drogę ich realizacji kiedy pierwsza zawodzi.

11. Barwy małżeństwa
Autor: Kristen
Opis: Kontynuacja opowiadania "Spełnione marzenia". Opisuje życie rodziny w której jeden z małżonków jest czynnym sportowcem, a drugie próbuje coś osiągnąć w dziedzinie fizjoterapii. Życie na walizkach, które nie jest usłane różami, wymagające wielu wyrzeczeń. Chwile wielkiej radości jak i smutku jak to bywa w każdej rodzinie.

12. Przecież każdy człowiek chce być kochanym. Nie ważne jest to czy jest siatkarzem czy prostytutką
Autor: Dzuzeppe
Opis: Jeden tydzień, dwoje zagubionych ludzi, każde pochodzi z innego środowiska, każde chce tylko jednego: prawdziwej miłości. Tydzień się kończy, wraca szara rzeczywistość.

13. PALLAVOLO ~ Questo è mio avita.
Autor: Czekoladowe-uniesienie
Opis: Opowiadanie poświęcone Zibiemu Batmanowi i jego nowo poznanej przyjaciółce Paulinie Salapskiej, który nie tylko łączy miłość do siatkówki, ale też i ...

14. Lecz moje serce inny ma kształt.

Autor: India

Opis: Zaskakująca, pełna zwrotów akcji historia niezwykłej relacji z Paryżem w tle.

15. Poczekaj proszę...
Autor: Rilla
http://poczekajprosze.blogspot.com/
Opis: Zaznaczam, że blog jest zakończony, więc od razu proponuje zerknąć do zakładki ZAJRZYJ, tam znajdziecie spis treści :)

16. Miłość, aby była prawdziwa, musi kosztować, musi boleć, musi ogołacać nas z samych siebie. 
Autor: Idalia Makowska 
Opis: Dwójka najlepszych przyjaciół z dzieciństwa spotyka się po latach. Tylko, że nie są to już Ci sami ludzie. Ona wstąpiła do zakonu, on zbieg czasu stało się jednym z lepszych siatkarzy na świecie. Czy to spotkanie miało w ogóle sens ?

17. You Are My Breath
Autor: Paulik

18. Inevitable.
Autor: Paulik

19. Dziś oprócz Ciebie nie mam nic.
Autor: Dooma :).
http://ty-i-ja-i-siatkowka-do-konca-zycia.blogspot.com/
Autor: Po nieudanym związku 17- letnia dziewczyna przeprowadza się z Pomorza na ziemie Śląskie, by zacząć nowe życie. W dziwny sposób poznaje jednego z polskich siatkarzy, z którym po pewnym czasie się zaprzyjaźni. Czy w tym przypadku przyjaźń damsko-męska się sprawdzi ?

20. Zostań poukładaj mi sny 
Autor: Anna Curzytek 
Opis: Dlatego zostań potrzebuje Cię tu, to co w sobie mam tylko ciągnie mnie w dół, zostań poukładaj mi sny, jeden z nich na pewno to my...

21. Jest więcej w nas niż może zabrać czas.
Autor: Selene
http://memory-of-summer.blogspot.com/
Berenika to żadne rozanielone dziewczę w wianku ze stokrotek, Zbyszek nijak nie przypomina serialowego amanta, sopocka plaża nie jest brazylijską Copacabaną, a wiek nastoletni to nie czas na szaleńcze porywy serca, wiążące deklaracje, teatralne westchnienia i czułostkowość rodem z łzawych harlequinów, a już na pewno nie w świecie naszych bohaterów. W zamian za to mamy karne wakacje i związany z nimi bunt ponad miarę, "Dziennik naburmuszonej małolaty" będący jedynym godnym zaufania powiernikiem i towarzyszem niedoli oraz siatkówkę, bo jakże mogłoby jej zabraknąć w tym zestawieniu. Wymienione elementy składają się na tytułowe wspomnienie lata, retrospekcję wydarzeń sprzed lat oczami głównej bohaterki. Na tym jednak historia się nie kończy, wszak po zmianie czasu i miejsca akcji może się zdarzyć dosłownie wszystko...

22. Wolnym jest bowiem człowiek tylko wtedy, gdy jest samotny
Autor : DarkFace
http://ukryci.blogspot.com/
Opis: Ona - straciła narzeczonego w wypadku.
On - zdradzony przez swoją wielką miłość.
Cóż więc może połączyć dwie tak skrzywdzone dusze? Czy wspólny cel obudzi w nich dawno już zakopane uczucia i pragnienia? Odpowiedzi znajdziecie na blogu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz