sobota, 5 października 2013

Bartosz Kurek

1. Pamiętaj, że ona nie jest mną i nigdy nie będzie.
Autor: Antosia
http://ona-nie-jest-mna.blogspot.com

2. A serca nie lubią cierpieć
Autor: Tyśś
3. A ja codzień się uczę z numerem pierwszym w szkole życia
Autor: Tyśś

4. Nie zawsze można mieć to o czym się marzy
Autor: Ellie
Opis: Zbyt wiele obietnic, nadużyte zaufanie, zraniona miłość. To wszystko ma jakiś swój cel, ale obydwoje nie wiedzą jaki. Być może poprzez te wszystkie wydarzenie oni mają się czegoś nauczyć? 

5. Miłosny doping
Autor: Kristen
Opis: Miłość w sporcie jest dopingiem, ale nie zakazanym. Dopingiem, którego możemy brać całymi garściami pod warunkiem, że mamy kogo kochać i być kochanym.

6. Godzina z Klarą
Autor: kiwucha
Opis: Młoda dziewczyna zaczyna pracę jako dziennikarka. Już pierwszego dnia poznaje Kurka, jednak ta znajomość przeradza się w coś więcej...

7. Dopóki walczysz zawsze jesteś zwycięzcą 
Autor: Paulinkaa
http://moja-siatkarska-historia.blogspot.com/
Opis: Historia Bartka Kurka i Weroniki Kadziewicz, którzy walczą sami ze sobą, by nie przyznać się do miłości. Ona ma narzeczonego, on dziewczynę. Czy znajdą wspólną drogę i pójdą nią, trzymając się za rękę?


8. Głupi ma szczęście
Auutor: Volleyy
Opis: Zwykła kibicka siatkówki. W końcu spełnia się jej marzenie i wybiera się na mecz. Tam poznaje kogoś. Co przyniesie jej to spotkanie? Jak zmieni się jej życie dotąd spokojne i ciche w małym miasteczku? Czy znajdzie przyjaciela i miłość? Jak trudna będzie to droga do tej miłości? Czy ktoś namiesza?

9. Pokochaj mnie
Autor: Moni2824
Opis: Ona - młoda studentka, ma chore serce, ale odmawia udania się na przeszczep, bo chce najpierw dokończyć studia. Choroba jednak dopada ją w najmniej oczekiwanym momencie. Czy nie będzie za późno na interwencję? 
On - siatkarz, gra we Włoszech, ma narzeczoną, która ginie w wypadku samochodowym, a jej serce dostaje walcząca o życie dziewczyna. Postanawia odnaleźć ją by mieć przy sobie jakąś cząstkę narzeczonej.

10. Siatkówka moim życiem. 
Autor: Misia:D
http://volleyball-my-life.blogspot.com
Opis: Pewne rodzeństwo, które nie widziało się od dłuższego czasu próbuje odbudować swoje relacje. Czy dziewczyna wybaczy bratu? Czy wszystko będzie tak jak dawniej? A może miłość jej na to nie pozwoli? Jedna osoba, jedno wydarzenie potrafiło zmienić jej całe życie... Czy aby na lepsze?

11. To jest właśnie ten moment, kiedy odkrywasz, kim naprawdę jesteś.
Autorka: justberrry
http://anothervolleystory.blogspot.com/
Opis: Brązowooka brunetka, 22. letnia studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na rzeszowskiej uczelni, która w po ukończeniu studiów planuje znaleźć sobie ciepłą posadkę na stanowisku grafika. Jest raczej wycofaną dziewczyną, nieśmiałą i nie potrafiącą się postawić przyjaciółkom, które starają się pomóc jej zmienić życie i podejście do świata. Pod ich wpływem postanawia zarejestrować się na pewnym portalu randkowym, nie tyle, aby znaleźć chłopaka, ale po to, aby dały jej wreszcie spokój. Niespodziewanie jednak poznaje na portalu pewnego siatkarza, który pomaga jej zupełnie zmienić swój pogląd na świat.

12. Wszystko będzie dobrze
Autor: Karolina R
http://zmiana-o-360-stopni.blogspot.com/
Opis: Po trudnych przeżyciach sprzed czterech lat, Magda próbuje normalnie żyć. Rozpoczyna studia na kierunku fizjoterapii. Gdy zbliża się czas, aby rozpocząć praktyki w klubach sportowych, dziewczyna otrzymuje od swojego kuzyna kopertę. Znajdujący się tam list odmieci całkowicie jej życie. Zapraszam. :)

13. "Nie można poczuć bliskości, nie dotykając serca."
Autor: Lovely
http://zapach--milczenia.blogspot.com/
Historia o banalnej konstrukcji , pokazująca niebanalną historię życia dwójki, całkiem różnych ludzi, którzy nagle spotykają się na wakacjach. Nowe miejsce pozwala nastolatce uwierzyć w odnalezienie miłości, a Jemu w rozwijanie siatkarskich zdolności w gronie najlepszych. Różne cele, splatające się nagle w jednym z włoskich klubów. Jednak droga życia nie jest prosta, a życie zawsze odnajdzie powód , dla którego ta dwójka nigdy nie będzie mogła być razem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz