sobota, 5 października 2013

Andrzej Wrona

1. Nocne połączenie.
Autor: Daja
Opis: Internet kryje w sobie wiele tajemnic. Czym będzie dla krzywdzonej przez mężczyzn i zagubionej w życiu kobiety?


2. Stań i spójrz mi w oczy. Powiedz mi, że to wszystko co mieliśmy było kłamstwem.
Autor: meredith
http://jestes-wszystkim-czego-potrzebuje.blogspot.com/

Opis: Na drodze dwojga przyjaciół ,którzy są nierozłączni od najmłodszych lat ,pojawia się kilka przeszkód. Czy bohaterowie zdadzą sobie sprawę ,że czują do siebie coś więcej niż tylko przyjaźń? Czy w ich przypadku sprawdzi się powiedzenie, iż dopiero po czyjejś stracie można docenić obecność tej drugiej osoby? Ta historia ukazuje jak trudno jest czasem powiedzieć prawdę osobie,która jest dla nas najważniejsza. ...3. Otwórz swoje serce. Otwórz je na mnie.
Autor: Annie
http://kissmeslowley.blogspot.com/
Opis: Pewnego pochmurnego dnia świeżo upieczona maturzystka zostaje z niczym. Miłość jej życia zostawia ją bez żadnego argumentu. Świat jej się wali. Jej świat nazwany był jego imieniem. Młoda Marika udaje się na studia, które kończy na bydgoskim cmentarzu 3 metry pod ziemią. Lecz jest spełniona na łożu śmierci był z nią jej ukochany Andrzej.4. We dwoje zawsze lepiej...
Autor: Naivy <3
http://pomyslomnieczasem.blogspot.com/
Michalina Strzałkowska, wiecznie zapracowana dwudziestoparolatka, przyjaciółka od dzieciństwa Michała Winiarskiego. Podczas jednego pobytu w Spale przez przypadek poznaje Andrzeja Wronę. Szybko stają się parą, czy dobrze? Napotykają na swojej drodze wiele przeszkód, ale są oryginalni, stworzeni tylko dla siebie, czy dane im będzie być do ko ńca życia razem?

5. Siatkówka- mój świat
Autor: kadrowiczka
http://siatkowka-moj-swiat.blogspot.com/

Opis: Ewa- zwykła dziewczyna i on- nowo wschodząca gwiazda Skry Bełchatów, Andrzej Wrona, poznali się kilka lat temu. Pewne wydarzenie spowodowało, że siatkarz nie jest w stanie wybaczyć dziewczynie tego co zrobiła. Ona jednak nie może o nim zapomnieć i chce zrobić wszystko by naprawić swój błąd.6. miłość po prostu jest. Bez definicji.
Autor: Świetlik.
http://verywronalovestory.blogspot.com/

Opis: "Matylda zamrugała i pokręciła głową starając się jak najszybciej odegnać natrętną wizję siebie samej za kilka lat. I kotów. Ugh, okropnych kotów!
-Mecz siatkówki ma mnie uratować przed kocią apokalipsą i staropanieństwem? – upewniła się dziewczyna.

Ada pstryknęła palcami.

- Dokładnie."7. Siedem dni między nami było...

Autor: Naranja


Opis: Siedem dni upragnionych wakacji; czterech zwariowanych przyjaciół; jedna, wielka i niespodziewana miłość.


8. 'Nigdy nie jesteśmy tak bardzo bezbronni wobec cierpienia jak wtedy, gdy kochamy...'
Autor: retreat
http://lot-orla.blogspot.com/
Czy strach jest objawem miłości? Ludzie mówią, że miłość jest rodzaje cudownego strachu. Czy to prawda? Czy rzeczywiście ona wszystko przetrzyma? Przyznam się, że nie umiem Tobie odpowiedzieć na te pytania, ale mam nadzieję, że Andrzej i Pola dadzą ci odpowiedź. Jeśli tylko chcesz ją otrzymać zagłęb się w ich historię- romantyczną, lekko przejadłą, kompletnie bez sensu. Ale co w życiu ma sens?
Opowiadająca tę historię, ret.

9. Lift your head up high
Autor: Carmen
http://too-low-to-get-under.blogspot.com/

Opis: czy parę przyjaciół może połączyć coś więcej? a może nowe uczucie zabije przyjaźń?   10. Przeszłość może powrócić ze zdwoją siłą
Autor: Dream Wave
http://dreaming-with-passion.blogspot.com/


11.  Doceniamy dopiero kiedy stracimy...
Autor: Kalora T.
http://no-one-needs-me.blogspot.com/


12.  Love Letters Of Great Man

Autor: no_princess
13. cząstka Ciebie
Autor: Rilla
http://mala-czastka-ciebie.blogspot.com/


14.  "Run to you" 
Autorki: Fiolka i Martina
http://run-to-youu.blogspot.com/
Opis: Kiedy wejdziesz między wrony, kracz jako i one. A kiedy wejdziesz między siatkarzy? Jagna Ignaczak, kuzynka Igły, legendarnego polskiego libero i dziennikarka sportowa trafia między siatkarzy polskiej kadry. Zibi Bartman chce ją uwieść, ale czy ma jakieś szanse? A co się stanie, gdy na drodze Jagny stanie przystojny i sympatyczny Andrzej Wrona? Jeśli chcecie się dowiedzieć czytajcie nasz debiut w dziedzinie opowiadań siatkarskich.

15. Moje życie, moje sprawa, a wam nic do tego!
Autor: pine berry
http://moje-zycie-jest-moje.blogspot.com/
Opis: Ona - mimo młodego wieku przeżyła bardzo wiele. On - próbuje odzyskać w niej wiarę w lepsze jutro. Co z tego wyjdzie? Przekonajcie się sami!


17. Zagubieni
Autor: Like...it
http://zagubieni-po-raz-pierwszy.blogspot.com/
Opis: Miłość jest jednym z najlepszych uczuć, które nas spotykają. Jest dla człowieka najwspanialszym życiowym prezentem. Przemoc domowa to jedno z najczęściej zgłaszanych przestępstw. Czy miłość może przezwyciężyć nawet te najgorsze chwile? Czy każdy zasługuje na ostatnią szansę? Czy można ponownie zaufać?

18. Dwa ognie połączone w jedno
Autor: Amanda2602
http://zabawa-w-dwa-ognie.blogspot.com/
Opis: Amanda bierze sobie za cel zdobycie serca Andrzeja? Czy jej się to uda? Jakich metod użyje? Przecież na drodze stoją jej chłopak i dziewczyna siatkarza. Przekonajcie się same :)

19. Dreamer - Andrzej Wrona
Autor: Thorie †
http://dreamer-about-skra.blogspot.com/
Opis: Oboje się nie znają. Ale oboje mają ten sam problem - nie radzą sobie ze złamanym sercem. On - przystojny, znany i bardzo lubiany przez fanki, siatkarz Skry Bełchatów. Ona - była siatkarka, dziewczyna z ambicjami, samotna. Czy będzie między nimi coś, co ich połączy?


20. Ponad siatką
Autor: Rúadhnait
Opis: Przypadek jest bardzo ciekawym zjawiskiem i nigdy nie możemy przewidzieć do czego nas zaprowadzi. Czasami przechodzi bez echa, a czasem stawia nasze życie na głowie. Właśnie w taki sposób - przez przypadek - Kasia poznała Andrzeja Wronę. Czy coś z tego wyniknie?

21. Rule number one is that you gotta have fun!
Autor: Lady Bucket
Opis: Alicja - ciągle roześmiana blondynka, która zawładnęła jego sercem. Na dodatek nie zdaje sobie z tego sprawy! Biedny, nie wie, że zakochał się w niewłaściwej osobie, bo pseudonim "heartbreaker", który nadało jej paru zagranicznych siatkarzy, nie wziął się od tak. Bowiem dla Alicji nie ma miłości - jest tylko zabawa. Co wyniknie z połączenia bełchatowskiej łamaczki serc, a zadurzonym w niej Andrzejem?

22. Darling hold me in your arms
Autor: Kamila Tarnowska 
Opis:o nowej fizjoterapeutce w sztabie reprezentacji i gwieździe drużyny Andrzeju Wronie


23. W zwierciadle codzienności. 
Autor: story of my life 
Opis: Ona - skończyła studia z fizjoterapi, On - siatkarz PGE Skry Bełchatów, ON2 - dostał właśnie propozycje z polskiego klubu z której zamierza skorzystać. Oni - Przyjaciele. Ich wszystkich połączy przypadkowe spotkanie. Praca. Miłość. Nienawiść. Smutek. Co będzie ich czekało? Sami się przekonacie :)

24. Doświadczeni przez los...
Autor: Zakochana w siatkówce
Opis: Przypadkowe spotkanie Andrzeja i Łucji już na zawsze zmieni ich życie. Czy na lepsze? Odpowiedz na to pytanie znajdziesz czytając moje nowe opowiadanie.

25. Historia pisana szeptem
Autor: Artis
http://historia-pisana-szeptem.blogspot.com/
Opis: Martyna, pani fotograf, w sprawach służbowych wyjeżdża do Bełchatowa na kilka di jednak w wyniku pewnych zdarzeń musi zostać tam na dłużej

26. Jedno spotkanie może zmienić całe twoje życie
Wiktoria znaczy zwycięstwo
jedna-chwila-wszystko-zmienia.blogspot.com
Czy jedno spotkanie rzeczywiście jest w stanie tyle zmienić? Czy Wiktoria jest w stanie się zakochać, a czy zajdzie się ktoś kto zawróci jej w głowie?


27. "To spojrzenie jest tylko jedno"
Autor: oddalonav
http://tospojrzeniejesttylkojedno.blogspot.com/
Czy miłość potrafi pokonać przyjaźń? Co może zniszczyć przyjaźń? Co powoduje strata najbliższych? Czy można zniszczyć drugiego człowieka własnym bólem? Zapraszam na losy Wrony:)

28. Believe i can fly
Autor: DarkFace
http://just-love-nothing-else-matters.blogspot.com/
Opis: Skrzywdzona przez los dziewczyna, siostra bliźniaczka Wojtka Włodarczyka i zakochany w niej Andrzej Wrona? Czy tak zwany "związek bez zobowiązań" przerodzi się w coś więcej? Sprawdźcie sami ;)

29. Dziwne są zrządzenia losu...
Autor:Lucy Sparks
http://luck-of-fate.blogspot.com/
Opis: Michalina- do tej pory cicha, spokojna, niezauważana, z dosyć wstydliwą przeszłością, trafia dzięki siostrze do zupełnie nowego towarzystwa... Ale czy na pewno? Przeszłość nie da o sobie zapomnieć. Ale wspólnymi siłami można ją pokonać...
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz