sobota, 5 października 2013

Antonin Rouzier

1. Z ciszą pośród czterech ścian
Autor: Ellie
Opis: Zbyt mocno skrywane pragnienia, które pewnego dnia dochodzą do głosu. Ona nie wie co ma robić, nie chce też nikogo skrzywdzić. Ale dłużej nie może uciekać przed tym co jest nieuniknione.

2. Być obojętną
Autor: Alyssa
Opis: Opowiadanie ma trzy wątki główne. Pierwszy z nich to Antek, który poznaje Ingę - pewną siebie córkę prawników, którzy współpracują z kędzierzyńskim klubem. Drugi należy do nieśmiałej Ilony - przyjaciółki Ingi. Dziewczyna nienawidzi kontaktów z chłopakami i tak ogólnie to nie zamierza się zakochiwać, bo kto przyjąłby odpowiedzialność za małe dziecko? A musicie wiedzieć, że Ilona ma pięcioletnią córkę. Problem jednak w tym, że gdy poznaje Łukasza Wiśniewskiego, wszystkie jej teorie, aby się nie zakochiwać, legły w gruzach. No i jest jeszcze siostra Wiśni, Lili i ich wspólny przyjaciel, Zbyszek Bartman. Przyjaźń dziewczyny i atakującego jest absolutnie czysta... do momentu, kiedy brunet na jednej z imprez wpada na pomysł, żeby się pocałować. Lili się zgodziła, a jej świat wywrócił się do góry nogami.

3. When You Walk Away
Autor: Paulik


4. Oto jaka dzielna wyrosłam w mojej jaskini.

Autor: Sil
Opis : Przede wszystkim 'czas na niepogodę' to mieszanka polsko-francusko-włoska, bo oprócz bohatera całego zamieszania, Anto Rouziera, swoje działa Guillaume Samica i Michał Łasko. Jednak w tej historii nie będą ważni bohaterowie a fakt, że nie wszystko jesteśmy w stanie zaplanować i nie ze wszystkim potrafimy sobie radzić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz