niedziela, 24 listopada 2013

5. Mijam Cię zazwyczaj w drzwiach, chyba patrzysz prosto w ziemię. Chowasz głowę w piach, to strach przed porzuceniem.Dzień dobry! 

Dzisiaj trochę więcej informacji mam do przekazania niż zwykle, dlatego notka jest dłuższa. 

1. Jeśli zgłaszasz bloga do katalogu, proszę o dokładne zapoznanie się z regulaminem. Nie bez powodu proszę o np. umieszczenie hasła na samym początku. W zakładce Zgłoszenia zostawiłam trzy poprzednie zgłoszenia, które były niepoprawne. Daję im szansę, jeśli do następnej aktualizacji w odpowiedzi napiszą poprawne zgłoszenie, blogi zostaną dodane do katalogu. W przeciwnym przypadku usunę je. 

2. Pod każdym poprawnym zgłoszeniem od tej chwili będę pisała odpowiedź, że zgłoszenie zostało przyjęte albo nie. 

Siatkarskie puzzle chyba się przeterminowały, bo coraz mniej osób zgłasza swoje blogi. Liczba nowych opowiadań 3. Czyli łącznie mamy 103 opowiadania. 

Aleksandar Atanasijević 2
Andrzej Wrona 9
Antonin Rouzier 2
Bartosz Kurek 8
Bohaterowie nieznani czytelnikowi 1
Cristian Savani 1
Dante Amaral 1
Dragan Travica 1
Fabian Drzyzga 2
Grzegorz Kosok 4
Jakub Popiwczak 1
Jedno-party 4
Jochen Schöps 1
Maciej Muzaj 1
Krzysztof Ignaczak 4
Łukasz Kadziewicz 2
Łukasz Żygadło 4
Marcin Możdżonek 1
Marcin Waliński 1
Mariusz Wlazły 1
Michał Bąkiewicz 2
Michał Kubiak 12
Michał Mieszko Gogol 1
Michał Łasko 1
Michał Winiarski 8
Nikola Kovačević 1
Paul Lotman 2
Piotr Nowakowski 3
Reprezentacja Polski 1
Saša Starović 1
Sebastian Warda 1
Sebastián Solé 1
Wojciech Włodarczyk 1
Zbigniew Bartman 17


3. Jastrzębski Węgiel to najlepszy klub w całej Polsce. Mimo, że lubię Resovię, JW zyskał w moich oczach (i nie tylko!). Spytacie dlaczego?  
Moja szkoła nie jest biedna, ale niektórzy nie umieją prawidłowo gospodarować środkami finansowymi. 
Od zawsze uczniowie narzekali na zły stan piłek do siatkówki. Graliśmy starymi szmatami, a nie piłkami, przepraszam za to brzydkie określenie, ale były jeszcze gorsze. W tym roku się zdenerwowaliśmy i z ogromną pomocą pani od angielskiego - nie wiem, czy mogę podawać nazwisko bez zgody, więc może niech pani zostanie anonimowa ;) - napisaliśmy listy z prośbą o wysłanie chociażby jednej piłki do siatkówki do sześciu klubów siatkarskich. 
Pewnego dnia prze zajęciami wychowania fizycznego pod salę przyszła pani od angielskiego z paczką i wiadomością, że Jastrzębski odpisał nam i przesłał aż trzy piłki. 
Chyba nie potraficie wyobrazić sobie naszego szczęścia. Trzy nowiutkie, oficjalne! (tego się nie spodziewaliśmy), zajebiste Molteny w naszej szkole. a dyrektorowi, który nie chciał nam kupić piłek aż głupio się zrobiło.

Ale chyba ostatnio dyrektora ruszyło sumienie, bo kupił 5 nowych Meteorów. :)
Najważniejsze, że zaskoczyło i mamy teraz osiem porządnych piłek do siatki i śmiało możemy jeździć na zawody czy jak chłopaki z naszej szkoły na ligę. 
Grzegorczyki rządzą! :D

PS. jeśli zgadniecie, którą literkę trzymałam, zobaczycie jaka jestem brzydka. -,-

Zauważyliście nowy szablon? Jak Wam się podoba? Zajechało Świętami? ;D

Zostawiam Was w spokoju. Poprzeglądacie sobie nowe opowiadania, ponarzekajcie na szablon, a ja lecę do genetyki i opisu charakterystyki człowieka po rosyjsku.  


Papatki :*

3 komentarze:

 1. Ooo proszę prezes JW ma złote serducho:). Bardzo lubię JW choć nie zgadzam się z ich polityką transferową:). Jak mi się blog załadował, to aż poczułam zapach świeżej choinki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej ale tu ślicznie! Każdy szablon, który tworzysz jest świetny! A gdy skończą się święta zrobisz nowy szablon czy wracasz do starego?;)
  Ja tam wróciłam na stare śmieci. Próbowałam i próbowałam zrobić własny, ładny szablon ale musiałam wrócić do starego, zamówionego, który i tak średnio mi się podoba i go lekko podrasowałam (tylko cii bo właśnie złamałam regulamin...).
  JW to świetny klub:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a gdy skończy się sezon, zrobię nowy wiosenny. ;D
   jeśli chcesz, to mogę Ci pomóc w szablonie. a przynajmniej w grafice, bo HTMLu się boję, zje mnie jeszcze dziad jeden. :D
   spoko, nie pisnę ani słówka :D

   masz rację, JW rządzi! :D

   Usuń