niedziela, 23 lutego 2014

Matthew Anderson

1. Popełniłam w życiu wiele błędów, ale nigdy nie powiedziałam komuś, że go kocham, nie wierząc w to.
Autor: Diana
Opis: Ona - dziewczyna po dość dotkliwych przejściach, chcąca zacząć wszystko od nowa, tym razem bez miłości. On - szuka szczęścia w nowym kraju, mieście, lidze, klubie. Próbuje zapomnieć o nieszczęśliwej miłości. Pomimo składanych sobie obietnic już przy pierwszym spotkaniu widać między nimi chemie. Ale problemy wracają ze zdwojoną siłą...

2. 'Kim dla mnie mogłbyś być?'
Autor: Aleks
http://kimdlamniemoglbysbyc.blogspot.com/

3. I never blame you that you leave me.
Autor: Oliwia Raszkic
http://since-forever-why.blogspot.com
Opis: Nie obwiniałam Cię o to, że mnie zostawiłeś. Obwiniam Cię o to, że wykorzystywałeś inne. Musisz teraz za to zapłacić. Zawsze kiedy próbowałam walczyć, ty mówiłeś, że to się nie uda. Zastanawiałam się dlaczego byłeś tego taki pewien, ale teraz wiem. Chyba wiedziałam to od zawsze. Nie kochałeś mnie, ani nikogo innego.

4. I never blame you that you leave me. I blame you because you use other girls. You must pay for that
Autor: Oliwia Raszkic
http://since-forever-why.blogspot.com
Opis: Natalie Anderson nie jest tym kim chciałaby być. Kocha swojego męża i on kocha ją, ale miłość to nie wszystko. Prowadząc dwa życia jak dużo czasu upłynie zanim wszystko się wyda?

5. Przypadek (wypadek), który zmienił nasze życie
Autor: Nicolette Same
andersontyidiotokochamcie.blogspot.com
Opis: Anastazja od pierwszego dnia pobytu w Bełchatowie ma ogromnego pecha. Spóźnienie do pracy, uszkodzenie samochodu, potrącenie rowerzysty itd. Co się stanie kiedy okaże się, że ma współpracować z człowiekiem, przez którego prawie straciła pracę?
Wytrzyma to?

6. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą 
Autor: Juliet
http://dopokiwalczyszwygrywasz.blogspot.com/
Opis: Opowiadanie o amerykańskim siatkarzu M.Andersonie i o moich ulubionych polskich zawodnikach. Akcja rozgrywa się w Bełchatowie, gdzie nasi bohaterowie trenują na co dzień.

7. Miłość o smaku siatkówki
Autor: Kalka :D
http://milosc-o-smaku-siatkowki.blogspot.com
Opis: Samotny siatkarz z Kazania i ona. 24-letnia dziewczyna o imieniu Kamila. Ma narzeczonego , którego nie wie czy kocha , ale przyjęła oświadczyny. Czy los pozwoli im się spotkać?

8. "Perfect combinations are rare in imperfections world."
Autor: baanglam.
nasz-czas-przemija.blogspot.com
Opis: Brooklyn, Nowy Jork, Stany Zjednoczone.
Dziewczyna, która była molestowana przez swojego wykładowcę w końcu wygłasza to swojemu rektorowi, który wyrzuca ją z uczelni. Gdy jej rodzice się o tym dowiadują - wydziedziczają ją. Z pomocą Hope przychodzi jej brat cioteczny, Shay który wciąga ją w siatkarski świat. Przypadkowo natyka się na Matthewa Andersona, który swoimi tandetnymi słowami próbuje ją uwieść, jednak Amerykanka nie przełamuje się pod wpływem impulsów. Czy ten przełom w jej życiu w końcu nastąpi? Czy otworzy drogę do swojego serca amerykańskiemu przyjmującemu?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz