sobota, 5 października 2013

Michał Winiarski

1. Weź moje serce, masz je na dłoni.
Autor: Antosia
http://serce-na-dloni.blogspot.com

2. Gdy myślałam, że wiem
Autor: Luna
http://gdymyslalaszewiesz.blogspot.com/
Opis: Myślałaś, że to ten jedyny- miłość twojego , ale nie sprzyjające z pozoru okoliczności stawiają na twojej drodze pewną osobę, która zmieni wszystko o 180 stopni. Jak potoczy się dalej twoje życie?

3. Ze spokojem zamknę oczy swe, wiem że zawsze staniesz obok mnie
Autor: Tyśś

4. Nie wszystkie uczucia da się zrozumieć
Autor: Ellie
Opis: Nie przypuszczała, że jeszcze kiedyś będzie musiała być świadkiem cierpienie innych. To miało nigdy już nie mieć miejsca, ale stało się zupełnie inaczej. Nie rozumie dlaczego, choć wielokrotnie się nad tym zastanawiała. Teraz jednak musi zrobić wszystko aby naprawić to co zostało zepsute.

5. Może tak właśnie wygląda nasz związek? Zaledwie się muskamy, dotykamy na dystans? Oddalamy się?
Autor: Dzuzeppe
Opis: Idealne małżeństwo? Takie nie istnieje. Każdy ma kłopoty, wszędzie coś się kiedyś psuje. Nie zawsze jest kolorowo. Historia walki o małżeństwo, miłość, szczęście. Trudne wybory, konsekwencje czynów. Prawdziwe życie? Być może... Ale wymyślone przeze mnie.

6. Anioł smutku
Autor: Daja
Opis: Do Skry Bełchatów przychodzi nowa fizjoterapeutka. Tajemniczość i naturalność kobiety intryguje Winiarskiego, który za wszelką cenę próbuje przedrzeć się przez mury jakimi oddzieliła pracę od życia prywatnego. Chce się do nie zbliżyć, ale jak zareaguje na fakt, że kobieta ma dziecko? Czy kobieta otworzy się przed Michałem i wpuści go do swojego życia?

7.  spełnienie marzeń
Autorka: zakochana w siatkówce
http://siatkarskieopowiadania.blogspot.com/
Opis: on - jeden z najlepszych polskich siatkarzy, ona - dziewczyna która całym sercem pokochała siatkówkę. ich miłość pełna jest zawirowań i niespodziewanych zwrotów akcji. czy będą szczęśliwi? czas pokaże

8. Każdy set to inny rozdział
Autor: Panna Boop
http://kazdy-set-to-inny-rozdzial.blogspot.com
Opis: Michał po zawirowaniach życiowych niespodziewanie wraca z Włoch aby ponownie zagrać w barwach PGE Skry Bełchatów. Wraca też do syna i przyjaciółki, którą zna 15 lat, a którą zawiódł w najważniejszym i zarazem najgorszym momencie Jej życia. Jak potoczą się Ich losy? Czy przyjaźń przetrwa trudny czas?

9. JEJ RĘCE, JEGO OCZY
Autor: zeberka
http://jej-rece-jego-oczy.blogspot.com/
Opis: Lucyna zostaje fizjoterapeutką Polskiej Kadry i Skry. Zaprzyjaźnia się z Michałem. Czy będzie z tego coś więcej? Czy ktoś pokrzyżuje im plany?


10. ,,I just wanna be yours''
Autor: Mariga
http://i-wanna--be-yours.blogspot.com/
Opis: Pewnego dnia w pewnym mieście potrafi zdarzyć się wszystko-na przykład może potrącić Cię samochód jednego z najbardziej rozpoznawalnych Polaków- tak jak Lenę. Od tego momentu jej życie zmienia się ,lecz przecież przeszłość nigdy nie daje spokoju. Bo przecież nie wszystko może być idealne. Z czasem ideały spływają z deszczem i ukazują się ich prawdziwe twarze.

11. Pośród dusznych mąk jest źródło radości, na którą chcę sobie zasłużyć...
Autor: Kyane
http://zrodloradosci.blogspot.com/
Opis: Główni bohaterowie, Michał Winiarski i Amelia Świderska to zdecydowanie dwa różne światy. Ale czyż nie mówi się, że "przeciwieństwa się przyciągają"? Zwykłe spotkanie, które może przytrafić się każdej dziewczynie i zapewne kilku się przytrafiło. Kiepskie, pierwsze wrażenie, kilka kłótni, a także wzajemna niechęć nie zwiastują wielkiego love story. Ale wystarczy, że los skieruje kogoś pod adres Amelii. A żeby wszystko zaczęło się zmieniać, wystarczy mieć kilku porządnie stukniętych przyjaciół i... kubeł wody pod ręką ;) Opowiadanie rozpocznie się na przełomie maja/czerwca bieżącego roku :)

12. "Ze spokojem zamknę oczy swe, wiedząc, że zawsze stałeś obok mnie..."
Autor: Olcia
http://www.niebieskooki-aniol.blogspot.com/
Opis: Kochająca się rodzina, zawsze trzymająca się razem...Czyli Daga, Niebieskooki i Oli. Ich życie jest perfekcyjne, ale wydarzyło się coś, co zmieniło wszystko. Już nic nie będzie jak kiedyś. Wszyscy przyjaciele opuścili Michała, został tylko jeden, kolega z reprezentacji. Zapraszam na dalszą historię Michała, Dagmary i Oliwiera.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz